ATAMER BUTİK APART - AVŞA ADASI
| Pansiyon Balıkesir / Avşa Adası
  • 100 mt
  • 100 mt
  • Merkezi Konumda
ATAMER BUTİK APART

Avşa'nın merkezinde, denize ve plaja kısa bir yürüme mesafesinde yer alan Atamer Butik Apart, ilk görüşte dikkat çeken, oldukça renkli ve şık bir tesis. Atamer Butik Apart'ın odalarında bulunan eşyalı mutfaklarda dilediğiniz yemeği hazırlayabileceğiniz gibi tesisin özenle tasarladığı, hoş bahçesinde isteğe bağlı kahvaltı, alkollü-alkolsüz içecek servisi de yapılıyor. Avşa'da az rastlanan butik tarzdaki tesislerden biri olan Atamer Butik Apart'ı ayrıcalıklı ve unutulmaz bir tatil için seçebilirsiniz.

Balıkesir Marmara bölgesinde tatil yapabileceğiniz bu Pansiyon, denize 100 metre, en yakın merkeze 0 metre uzaklıkta ve denize girebileceğiniz en yakın plaja 100 metre mesafededir.

Tesis kapasitesi 4 oda, 12 yatakolarak belirtilmiştir. Atamer Butik Apart içerisinde alkol satışı vardır ve içimi serbesttir. Atamer Butik Apart için tesise giriş saati 13:00 ve tesisten çıkış saati 11:00 olarak belirlenmiştir. Tesis 01-04-2018 ve 30-09-2018 tarihleri arasında açıktır ve siz konuklarına keyifli bir tatil yaşatmak için hazır beklemektedir. Tesis içerisindeki harcamalarınızı ve tesis konaklama ücretinizi Nakit, ile ödeme imkanlarına sahipsiniz.

Atamer Butik Apart hakkında daha detaylı bilgiye iletişim formu yardımı ile ulaşabilirsiniz.

ÖNEMLİ BİLGİLER
  • Giriş Saati
    13:00
  • Çıkış Saati
    11:00
KAPAT

Sitemiz Pansiyonlar ile pansiyon arayanları buluşturan elektronik pansiyon rehberidir. Kayıtlı tüm tesisler için “Mesaj gönder” butonunu ile mesaj gönderebilir, hizmet satın alan tesislere ise doğrudan telefonla ulaşabilirsiniz. Web sitemiz Turizm acentesi değildir. Aracılık yapmaz ve komisyon talep etmez. Tüm tesisler ile doğrudan iletişim kurmanızı sağlar.