AHMET UZUN PANSİYON - AVŞA ADASI
HARİTADA GÖSTER
| Pansiyon Balıkesir / Avşa Adası
Dört Kişilik Apart Odamız
Dört Kişilik Apart Odamızın Mutfağı Dört Kişilik Apart Odamızın Deniz Manzarası Dört Kişilik Apart Odamızın Banyosu Pansiyonumuzun Deniz Manzarası Apart Odalarımızın Girişi ve Deniz Manzaramız Dört Kişilik Apart Odamız Dört Kişilik Apart Odamızın Mutfağı Dört Kişilik Apart Odamızın Balkondan Deniz Manzaramız Beş Kişilik Apart Odamızın Balkondan Deniz Manzarası Beş Kişilik Apart Odamız Beş Kişilik Apart Odamız Beş Kişilik Apart Odamızın Salon ve Mutfağı Beş Kişilik Apart Odamızın Banyo ve Lavabosu Cafemiz Pansiyonumuz Pansiyonumuzdan Bir Görünüm
 • Denize Sıfır
 • Plaja Sıfır
 • Merkezi Konumda
AHMET UZUN PANSİYON

Avşa'nıni en eski ve deneyimli tesislerden biri olan Ahmet Uzun Pansiyon, denize sıfır konumda bulunuyor. Odaların hepsi klima, televizyon, uydu yayını, buzdolabı, kablosuz internet bağlantısı, sürekli sıcak su, masa ve sandalyelere sahip.

Balıkesir Marmara bölgesinde tatil yapabileceğiniz bu Pansiyon, denize 0 metre, en yakın merkeze 0 metre uzaklıkta ve denize girebileceğiniz en yakın plaja 0 metre mesafededir.

Tesis kapasitesi 20 oda, 80 yatak, 3 apart daire olarak belirtilmiştir. Ahmet Uzun Pansiyon bünyesinde özel plaj bulunmaktadır. Ahmet Uzun Pansiyon içerisinde alkol satışı vardır ve içimi serbesttir. Ahmet Uzun Pansiyon için tesise giriş saati 11:00 ve tesisten çıkış saati 11:00 olarak belirlenmiştir. Tesis 01-05-2018 ve 15-10-2018 tarihleri arasında açıktır ve siz konuklarına keyifli bir tatil yaşatmak için hazır beklemektedir. Tesis içerisindeki harcamalarınızı ve tesis konaklama ücretinizi Kredi Kartı, Nakit ile ödeme imkanlarına sahipsiniz.

Ahmet Uzun Pansiyon hakkında daha detaylı bilgiye iletişim formu yardımı ile yada 0 (266) 225 50 71 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

MESAJ GÖNDER
ÖNEMLİ BİLGİLER
 • Giriş Saati
  11:00
 • Çıkış Saati
  11:00
ÖDEME BİLGİSİ
 • Kredi Kartı
 • Nakit
KAPAT

Sitemiz Pansiyonlar ile pansiyon arayanları buluşturan elektronik pansiyon rehberidir. Kayıtlı tüm tesisler için “Mesaj gönder” butonunu ile mesaj gönderebilir, hizmet satın alan tesislere ise doğrudan telefonla ulaşabilirsiniz. Web sitemiz Turizm acentesi değildir. Aracılık yapmaz ve komisyon talep etmez. Tüm tesisler ile doğrudan iletişim kurmanızı sağlar.