AVŞA VİLLA PANSİYON - AVŞA ADASI
| Pansiyon Balıkesir / Avşa Adası
  • 100 mt
  • 100 mt
  • 500 mt
AVŞA VİLLA PANSİYON

Avşa Adası’nda, villa tipi pansiyonculuğun öncüsü olan Villa Pansiyon, Büyük Ev ve Küçük Ev olmak üzere 2 adet müstakil, bahçeli villası ile hizmet veriyor. İskeleye 500, denize 150 metre mesafede yer alan Villa Pansiyon evleri, televizyon, gardrop, bebek yatağı, saç kurutma makinesi, mutfak eşyaları, buzdolabı, fırın, kettle, daimi sıcak su, geniş banyo, çift tuvalet, ferah verandalar, bahçede kameriye, hamak, bisiklet, manzara seyretme odası ve şark köşesi içeriyor. 

Büyük Ev, 6-7 kişilik ve 2 ailenin kalabileceği kapasitedeyken, Küçük Ev, 4-5 kişilik olup, tek aile için uygundur. Kiralandığı süre boyunca tamamı müşteriye ait olan Avşa Villa Pansiyon'un bahçelerini kullanabilir, mangal keyfi yapabilir, kameriye ve hamaklarda dinlenebilirsiniz. Ayrıca tesiste ve çevresinde park yeri sorunu bulunmuyor. 

Balıkesir Marmara bölgesinde tatil yapabileceğiniz bu Pansiyon, denize 100 metre, en yakın merkeze 500 metre uzaklıkta ve denize girebileceğiniz en yakın plaja 100 metre mesafededir.

Tesis kapasitesi 2 oda, 12 yatak, 2 apart daire olarak belirtilmiştir. Avşa Villa Pansiyon için tesise giriş saati 13:00 ve tesisten çıkış saati 11:00 olarak belirlenmiştir. Tesis 30-04-2018 ve 01-10-2018 tarihleri arasında açıktır ve siz konuklarına keyifli bir tatil yaşatmak için hazır beklemektedir. Tesis içerisindeki harcamalarınızı ve tesis konaklama ücretinizi Nakit, ile ödeme imkanlarına sahipsiniz.

Avşa Villa Pansiyon hakkında daha detaylı bilgiye iletişim formu yardımı ile ulaşabilirsiniz.

ÖNEMLİ BİLGİLER
  • Giriş Saati
    13:00
  • Çıkış Saati
    11:00
KAPAT

Sitemiz Pansiyonlar ile pansiyon arayanları buluşturan elektronik pansiyon rehberidir. Kayıtlı tüm tesisler için “Mesaj gönder” butonunu ile mesaj gönderebilir, hizmet satın alan tesislere ise doğrudan telefonla ulaşabilirsiniz. Web sitemiz Turizm acentesi değildir. Aracılık yapmaz ve komisyon talep etmez. Tüm tesisler ile doğrudan iletişim kurmanızı sağlar.