HÜSEYİN UĞUR PANSİYON - AVŞA ADASI
| Pansiyon Balıkesir / Avşa Adası
Deniz Manzaramız
Terasımız Terasımızdan Deniz Manzarası Terasımız ve Deniz Manzarası Pansiyonumuz Apart Odalarımızda Mutfak Üç Kişilik Apart Odamız Apart Odamız Odalarımız Apart Odalarımız ve Mutfak Balkondan Deniz Manzarası Deniz Manzaralı Odalarımız Odalarımız Apart Odalarımız Odalarımızdan Bir Görünüm Banyo ve Lavabo
  • 15 mt
  • 15 mt
  • Merkezi Konumda
HÜSEYİN UĞUR PANSİYON

Avşa'nın merkezinde, iskele karşısında bulunan Hüseyin Uğur Pansiyon, apart tarzındaki odalarıyla hizmet veriyor. Denize 10 metre mesafedeki tesis, ekonomik fiyatlarla ev konforu sağlıyor. 

BALIKESİR MARMARA bölgesinde tatil yapabileceğiniz bu Pansiyon, denize 15 metre, en yakın merkeze 0 metre uzaklıkta ve denize girebileceğiniz en yakın plaja 15 metre mesafededir.

Tesis kapasitesi 8 oda, 25 yatakolarak belirtilmiştir. Hüseyin Uğur Pansiyon için tesise giriş saati 13:00 ve tesisten çıkış saati 11:00 olarak belirlenmiştir. Tesis 01-06-2018 ve 01-10-2018 tarihleri arasında açıktır ve siz konuklarına keyifli bir tatil yaşatmak için hazır beklemektedir. Tesis içerisindeki harcamalarınızı ve tesis konaklama ücretinizi Kredi Kartı, Nakit ile ödeme imkanlarına sahipsiniz.

Hüseyin Uğur Pansiyon hakkında daha detaylı bilgiye iletişim formu yardımı ile ulaşabilirsiniz.

ÖNEMLİ BİLGİLER
  • Giriş Saati
    13:00
  • Çıkış Saati
    11:00
KAPAT

Sitemiz Pansiyonlar ile pansiyon arayanları buluşturan elektronik pansiyon rehberidir. Kayıtlı tüm tesisler için “Mesaj gönder” butonunu ile mesaj gönderebilir, hizmet satın alan tesislere ise doğrudan telefonla ulaşabilirsiniz. Web sitemiz Turizm acentesi değildir. Aracılık yapmaz ve komisyon talep etmez. Tüm tesisler ile doğrudan iletişim kurmanızı sağlar.