GÖKAY PANSİYON - AVŞA ADASI
| Apart Otel Balıkesir / Avşa Adası
  • 20 mt
  • 20 mt
  • Merkezi Konumda
GÖKAY PANSİYON

Avşa Adası'nda, denize 20 metre mesafede bulunan Gökay Apart, odalarında televizyon, eşya dolabı, mutfak, buzdolabı, banyo, tuvalet ve sürekli sıcak su mevcut. Ek olarak tesis tarafından bisiklet, şezlong ve şemsiye hizmeti de sunuluyor.

Balıkesir Marmara bölgesinde tatil yapabileceğiniz bu Apart Otel, denize 20 metre, en yakın merkeze 0 metre uzaklıkta ve denize girebileceğiniz en yakın plaja 20 metre mesafededir.

Gökay Pansiyon için tesise giriş ve çıkış saatleri belirtilmemiştir. Tesis 01-01-2018 ve 01-01-2018 tarihleri arasında açıktır ve siz konuklarına keyifli bir tatil yaşatmak için hazır beklemektedir. Tesis içerisindeki harcamalarınızı ve tesis konaklama ücretinizi

Gökay Pansiyon hakkında daha detaylı bilgiye iletişim formu yardımı ile ulaşabilirsiniz.

ÖNEMLİ BİLGİLER
KAPAT

Sitemiz Pansiyonlar ile pansiyon arayanları buluşturan elektronik pansiyon rehberidir. Kayıtlı tüm tesisler için “Mesaj gönder” butonunu ile mesaj gönderebilir, hizmet satın alan tesislere ise doğrudan telefonla ulaşabilirsiniz. Web sitemiz Turizm acentesi değildir. Aracılık yapmaz ve komisyon talep etmez. Tüm tesisler ile doğrudan iletişim kurmanızı sağlar.