ALİ ERDİ PANSİYON - AVŞA ADASI
| Pansiyon Balıkesir / Avşa Adası
  • 20 mt
  • 20 mt
  • Merkezi Konumda
ALİ ERDİ PANSİYON

Avşa’nın merkezinde yer alan Ali Erdi Apart’ın, denize uzaklığı 20 metre. Her odanın kendine özel balkonu mevcut.

Odaların tümünde televizyon, banyo, tuvalet, buzdolabı, tavan vantilatörü, kablosuz internet, mutfak ve mutfak eşyaları bulunuyor.

Apart odalar 2-3-4 kişi kapasiteli.


Ramazan Ayı’nda, Haziran ve Eylül aylarında % 50 indirim imkanı sunuluyor.

Balıkesir Marmara bölgesinde tatil yapabileceğiniz bu Pansiyon, denize 20 metre, en yakın merkeze 0 metre uzaklıkta ve denize girebileceğiniz en yakın plaja 20 metre mesafededir.

Ali Erdi Pansiyon için tesise giriş saati 13:00 ve tesisten çıkış saati 11:00 olarak belirlenmiştir. Tesis 01-01-2018 ve 01-01-2018 tarihleri arasında açıktır ve siz konuklarına keyifli bir tatil yaşatmak için hazır beklemektedir. Tesis içerisindeki harcamalarınızı ve tesis konaklama ücretinizi Kredi Kartı, Nakit ile ödeme imkanlarına sahipsiniz.

Ali Erdi Pansiyon hakkında daha detaylı bilgiye iletişim formu yardımı ile ulaşabilirsiniz.

ÖNEMLİ BİLGİLER
  • Giriş Saati
    13:00
  • Çıkış Saati
    11:00
KAPAT

Sitemiz Pansiyonlar ile pansiyon arayanları buluşturan elektronik pansiyon rehberidir. Kayıtlı tüm tesisler için “Mesaj gönder” butonunu ile mesaj gönderebilir, hizmet satın alan tesislere ise doğrudan telefonla ulaşabilirsiniz. Web sitemiz Turizm acentesi değildir. Aracılık yapmaz ve komisyon talep etmez. Tüm tesisler ile doğrudan iletişim kurmanızı sağlar.