ÖMER DENİZ PANSİYON - AVŞA ADASI
| Pansiyon Balıkesir / Avşa Adası
  • 15 mt
  • 15 mt
  • 50 mt
ÖMER DENİZ PANSİYON

Avşa’nın merkezinde, denize ve iskeleye kısa bir yürüme mesafesinde bulunan Ömer Deniz Pansiyon, balkon, televizyon, banyo, tuvalet, buzdolabı, mutfak ve mutfak gereçleri olan odalara sahip.

Balıkesir Marmara bölgesinde tatil yapabileceğiniz bu Pansiyon, denize 15 metre, en yakın merkeze 50 metre uzaklıkta ve denize girebileceğiniz en yakın plaja 15 metre mesafededir.

Ömer Deniz Pansiyon için tesise giriş ve çıkış saatleri belirtilmemiştir. Tesis 01-01-2018 ve 01-01-2018 tarihleri arasında açıktır ve siz konuklarına keyifli bir tatil yaşatmak için hazır beklemektedir. Tesis içerisindeki harcamalarınızı ve tesis konaklama ücretinizi Kredi Kartı, Nakit ile ödeme imkanlarına sahipsiniz.

Ömer Deniz Pansiyon hakkında daha detaylı bilgiye iletişim formu yardımı ile ulaşabilirsiniz.

ÖNEMLİ BİLGİLER
KAPAT

Sitemiz Pansiyonlar ile pansiyon arayanları buluşturan elektronik pansiyon rehberidir. Kayıtlı tüm tesisler için “Mesaj gönder” butonunu ile mesaj gönderebilir, hizmet satın alan tesislere ise doğrudan telefonla ulaşabilirsiniz. Web sitemiz Turizm acentesi değildir. Aracılık yapmaz ve komisyon talep etmez. Tüm tesisler ile doğrudan iletişim kurmanızı sağlar.