YILDIZ PANSİYON - AVŞA ADASI
| Pansiyon Balıkesir / Avşa Adası
  • 15 mt
  • 15 mt
  • Merkezi Konumda
YILDIZ PANSİYON

Avşa merkezde iskelenin sol tarafında yer alan Yıldız Apart Pansiyon, denize 20 metre mesafede bulunuyor.

Odalarda televizyon, uydu yayını, buzdolabı, gardırop, 24 saat sıcak su, mutfak, mutfak gereçleri, kablosuz internet bağlantısı ve geniş balkon mevcut.

Balıkesir Marmara bölgesinde tatil yapabileceğiniz bu Pansiyon, denize 15 metre, en yakın merkeze 0 metre uzaklıkta ve denize girebileceğiniz en yakın plaja 15 metre mesafededir.

Yıldız Pansiyon için tesise giriş ve çıkış saatleri belirtilmemiştir. Tesis 01-01-2018 ve 01-01-2018 tarihleri arasında açıktır ve siz konuklarına keyifli bir tatil yaşatmak için hazır beklemektedir. Tesis içerisindeki harcamalarınızı ve tesis konaklama ücretinizi Kredi Kartı, Nakit ile ödeme imkanlarına sahipsiniz.

Yıldız Pansiyon hakkında daha detaylı bilgiye iletişim formu yardımı ile ulaşabilirsiniz.

ÖNEMLİ BİLGİLER
KAPAT

Sitemiz Pansiyonlar ile pansiyon arayanları buluşturan elektronik pansiyon rehberidir. Kayıtlı tüm tesisler için “Mesaj gönder” butonunu ile mesaj gönderebilir, hizmet satın alan tesislere ise doğrudan telefonla ulaşabilirsiniz. Web sitemiz Turizm acentesi değildir. Aracılık yapmaz ve komisyon talep etmez. Tüm tesisler ile doğrudan iletişim kurmanızı sağlar.