OK APART PANSİYON - AVŞA ADASI
| Pansiyon Balıkesir / Avşa Adası
  • 10 mt
  • 10 mt
  • Merkezi Konumda
OK APART PANSİYON

Avşa, Yiğitler'in merkezinde yer alan Ok Apart Pansiyon, geniş bahçeli ve deniz manzaralı odaları ile hizmet veriyor. Apart odaları ev konforunu aratmayacak donanıma sahip olan apart pansiyon, denize sadece 10 metre mesafede.

Balıkesir Marmara bölgesinde tatil yapabileceğiniz bu Pansiyon, denize 10 metre, en yakın merkeze 0 metre uzaklıkta ve denize girebileceğiniz en yakın plaja 10 metre mesafededir.

Tesis kapasitesi 10 oda, 25 yatakolarak belirtilmiştir. Ok Apart Pansiyon için tesise giriş ve çıkış saatleri belirtilmemiştir. Tesis 01-01-2018 ve 01-01-2018 tarihleri arasında açıktır ve siz konuklarına keyifli bir tatil yaşatmak için hazır beklemektedir. Tesis içerisindeki harcamalarınızı ve tesis konaklama ücretinizi Kredi Kartı, Nakit ile ödeme imkanlarına sahipsiniz.

Ok Apart Pansiyon hakkında daha detaylı bilgiye iletişim formu yardımı ile ulaşabilirsiniz.

ÖNEMLİ BİLGİLER
KAPAT

Sitemiz Pansiyonlar ile pansiyon arayanları buluşturan elektronik pansiyon rehberidir. Kayıtlı tüm tesisler için “Mesaj gönder” butonunu ile mesaj gönderebilir, hizmet satın alan tesislere ise doğrudan telefonla ulaşabilirsiniz. Web sitemiz Turizm acentesi değildir. Aracılık yapmaz ve komisyon talep etmez. Tüm tesisler ile doğrudan iletişim kurmanızı sağlar.