ATA PANSİYON - AVŞA ADASI
| Pansiyon Balıkesir / Avşa Adası
  • 100 mt
  • 100 mt
  • Merkezi Konumda
ATA PANSİYON

Avşa’nın merkezinde yer alan Ata Pansiyon’un tüm odalarında balkon mevcut. Yeşillikler içinde yer alan, denize 2 dakika yürüme mesafesindeki pansiyonun odaları banyo, tuvalet, 24 saat sıcak su, televizyon, uydu sistemi, kablosuz internet bağlantısı, buzdolabı, mutfak ve mutfak gereçleri bulunduruyor.

Balıkesir Marmara bölgesinde tatil yapabileceğiniz bu Pansiyon, denize 100 metre, en yakın merkeze 0 metre uzaklıkta ve denize girebileceğiniz en yakın plaja 100 metre mesafededir.

Tesis kapasitesi 10 oda, 30 yatakolarak belirtilmiştir. Ata Pansiyon için tesise giriş saati 13:00 ve tesisten çıkış saati 11:00 olarak belirlenmiştir. Tesis 01-06-2018 ve 01-10-2018 tarihleri arasında açıktır ve siz konuklarına keyifli bir tatil yaşatmak için hazır beklemektedir. Tesis içerisindeki harcamalarınızı ve tesis konaklama ücretinizi Nakit, ile ödeme imkanlarına sahipsiniz.

Ata Pansiyon hakkında daha detaylı bilgiye iletişim formu yardımı ile ulaşabilirsiniz.

ÖNEMLİ BİLGİLER
  • Giriş Saati
    13:00
  • Çıkış Saati
    11:00
KAPAT

Sitemiz Pansiyonlar ile pansiyon arayanları buluşturan elektronik pansiyon rehberidir. Kayıtlı tüm tesisler için “Mesaj gönder” butonunu ile mesaj gönderebilir, hizmet satın alan tesislere ise doğrudan telefonla ulaşabilirsiniz. Web sitemiz Turizm acentesi değildir. Aracılık yapmaz ve komisyon talep etmez. Tüm tesisler ile doğrudan iletişim kurmanızı sağlar.