KALKIN DİLEK PANSİYON - AVŞA ADASI
| Pansiyon Balıkesir / Avşa Adası
  • 20 mt
  • 20 mt
  • 20 mt
KALKIN DİLEK PANSİYON

Avşa Adası'nın merkezinde yer alan Kalkın Dilek Pansiyon, yeşillikler içinde huzuru bulabileceğiniz nadir tesislerden. Giriş katı bahçeye bakan apart odalardan oluşan tesis, uygun fiyat seçenekleri sunuyor.

Balıkesir Marmara bölgesinde tatil yapabileceğiniz bu Pansiyon, denize 20 metre, en yakın merkeze 20 metre uzaklıkta ve denize girebileceğiniz en yakın plaja 20 metre mesafededir.

Tesis kapasitesi 5 oda, 20 yatakolarak belirtilmiştir. Kalkın Dilek Pansiyon için tesise giriş ve çıkış saatleri belirtilmemiştir. Tesis 01-01-2018 ve 01-01-2018 tarihleri arasında açıktır ve siz konuklarına keyifli bir tatil yaşatmak için hazır beklemektedir. Tesis içerisindeki harcamalarınızı ve tesis konaklama ücretinizi

Kalkın Dilek Pansiyon hakkında daha detaylı bilgiye iletişim formu yardımı ile ulaşabilirsiniz.

ÖNEMLİ BİLGİLER
KAPAT

Sitemiz Pansiyonlar ile pansiyon arayanları buluşturan elektronik pansiyon rehberidir. Kayıtlı tüm tesisler için “Mesaj gönder” butonunu ile mesaj gönderebilir, hizmet satın alan tesislere ise doğrudan telefonla ulaşabilirsiniz. Web sitemiz Turizm acentesi değildir. Aracılık yapmaz ve komisyon talep etmez. Tüm tesisler ile doğrudan iletişim kurmanızı sağlar.