OYTUN PANSİYON - AVŞA ADASI
| Pansiyon Balıkesir / Avşa Adası
  • 50 mt
  • 50 mt
  • Merkezi Konumda
OYTUN PANSİYON

Avşa’da yer alan Oytun Pansiyon’un odalarında 24 saat sıcak su, televizyon, uydu yayını, balkon, kablosuz internet bağlantısı, mutfak ve mutfak gereçleri bulunuyor.

Balıkesir Marmara bölgesinde tatil yapabileceğiniz bu Pansiyon, denize 50 metre, en yakın merkeze 0 metre uzaklıkta ve denize girebileceğiniz en yakın plaja 50 metre mesafededir.

Oytun Pansiyon için tesise giriş ve çıkış saatleri belirtilmemiştir. Tesis 01-01-2018 ve 01-01-2018 tarihleri arasında açıktır ve siz konuklarına keyifli bir tatil yaşatmak için hazır beklemektedir. Tesis içerisindeki harcamalarınızı ve tesis konaklama ücretinizi Kredi Kartı, Nakit ile ödeme imkanlarına sahipsiniz.

Oytun Pansiyon hakkında daha detaylı bilgiye iletişim formu yardımı ile ulaşabilirsiniz.

ÖNEMLİ BİLGİLER
KAPAT

Sitemiz Pansiyonlar ile pansiyon arayanları buluşturan elektronik pansiyon rehberidir. Kayıtlı tüm tesisler için “Mesaj gönder” butonunu ile mesaj gönderebilir, hizmet satın alan tesislere ise doğrudan telefonla ulaşabilirsiniz. Web sitemiz Turizm acentesi değildir. Aracılık yapmaz ve komisyon talep etmez. Tüm tesisler ile doğrudan iletişim kurmanızı sağlar.