EMEK PANSİYON - AVŞA ADASI
| Pansiyon Balıkesir / Avşa Adası
  • 350 mt
  • 350 mt
  • 700 mt
EMEK PANSİYON

Avşa’da, kumsala 30 metre, iskeleye 10 dakika yürüme mesafesinde bulunan Emek Pansiyon, 35 yıllık geçmişiyle adanın en eski tesislerinden biri.

Gürültüden uzak, Avşa’nın sakin bir köşesi olan kumbaşı bölgesindeki tesis,.uygun fiyatlarla hizmet veriyor.

Pansiyon, hepsi balkonlu toplamda 10 odaya sahip..

Odalardaki mutfaklarda kendi yemeğinizi hazırlayabilir, dinlenebilir ve Avşa’nın sakin koylarında keyifli bir tatil yapabilirsiniz.

Balıkesir Marmara bölgesinde tatil yapabileceğiniz bu Pansiyon, denize 350 metre, en yakın merkeze 700 metre uzaklıkta ve denize girebileceğiniz en yakın plaja 350 metre mesafededir.

Tesis kapasitesi 15 oda, 48 yatakolarak belirtilmiştir. Emek Pansiyon için tesise giriş saati 13:00 ve tesisten çıkış saati 11:00 olarak belirlenmiştir. Tesis 01-01-2018 ve 01-01-2018 tarihleri arasında açıktır ve siz konuklarına keyifli bir tatil yaşatmak için hazır beklemektedir. Tesis içerisindeki harcamalarınızı ve tesis konaklama ücretinizi Kredi Kartı, Nakit ile ödeme imkanlarına sahipsiniz.

Emek Pansiyon hakkında daha detaylı bilgiye iletişim formu yardımı ile ulaşabilirsiniz.

ÖNEMLİ BİLGİLER
  • Giriş Saati
    13:00
  • Çıkış Saati
    11:00
KAPAT

Sitemiz Pansiyonlar ile pansiyon arayanları buluşturan elektronik pansiyon rehberidir. Kayıtlı tüm tesisler için “Mesaj gönder” butonunu ile mesaj gönderebilir, hizmet satın alan tesislere ise doğrudan telefonla ulaşabilirsiniz. Web sitemiz Turizm acentesi değildir. Aracılık yapmaz ve komisyon talep etmez. Tüm tesisler ile doğrudan iletişim kurmanızı sağlar.