ALPEREN APART - AVŞA ADASI
| Pansiyon Balıkesir / Avşa Adası
  • 100 mt
  • 100 mt
  • 50 mt
ALPEREN APART

Avşa Adası`nın merkezinde yer alan Alperen Apart, ekonomik fiyatlarla, ev konforunda konaklama imkanı sağlıyor.

Avşa iskelesine 3 dakika, alışveriş noktalarına 2 dakika ve denize 1 dakika yürüyüş mesafesinde bulunan Alperen Apart’ta uygun ücretlerle kaliteli bir tatil yapmak mümkün.

Balıkesir Marmara bölgesinde tatil yapabileceğiniz bu Pansiyon, denize 100 metre, en yakın merkeze 50 metre uzaklıkta ve denize girebileceğiniz en yakın plaja 100 metre mesafededir.

Tesis kapasitesi 16 oda, 35 yatakolarak belirtilmiştir. Alperen Apart için tesise giriş saati 14:00 ve tesisten çıkış saati 12:00 olarak belirlenmiştir. Tesis 01-01-2018 ve 01-01-2018 tarihleri arasında açıktır ve siz konuklarına keyifli bir tatil yaşatmak için hazır beklemektedir. Tesis içerisindeki harcamalarınızı ve tesis konaklama ücretinizi Kredi Kartı, Nakit ile ödeme imkanlarına sahipsiniz.

Alperen Apart hakkında daha detaylı bilgiye iletişim formu yardımı ile ulaşabilirsiniz.

ÖNEMLİ BİLGİLER
  • Giriş Saati
    14:00
  • Çıkış Saati
    12:00
KAPAT

Sitemiz Pansiyonlar ile pansiyon arayanları buluşturan elektronik pansiyon rehberidir. Kayıtlı tüm tesisler için “Mesaj gönder” butonunu ile mesaj gönderebilir, hizmet satın alan tesislere ise doğrudan telefonla ulaşabilirsiniz. Web sitemiz Turizm acentesi değildir. Aracılık yapmaz ve komisyon talep etmez. Tüm tesisler ile doğrudan iletişim kurmanızı sağlar.