KURTOP APART PANSİYON - AVŞA ADASI
| Pansiyon Balıkesir / Avşa Adası
  • 15 mt
  • 15 mt
  • 20 mt
KURTOP APART PANSİYON

Kurtop Pansiyon, Avşa'nın merkezinde, denize 50 metre mesafede bulunuyor. Her odada geniş balkon, mutfak ve mutfak gereçleri mevcut. Farklı genişliklerde odaları bulunan tesis 2 - 3 - 4 - 5 - 6 kişilik ve 1 + 1 oda seçenekleri sunuyor. .

Balıkesir Marmara bölgesinde tatil yapabileceğiniz bu Pansiyon, denize 15 metre, en yakın merkeze 20 metre uzaklıkta ve denize girebileceğiniz en yakın plaja 15 metre mesafededir.

Tesis kapasitesi 11 oda, 27 yatakolarak belirtilmiştir. Kurtop Apart Pansiyon için tesise giriş ve çıkış saatleri belirtilmemiştir. Tesis 01-01-2018 ve 01-01-2018 tarihleri arasında açıktır ve siz konuklarına keyifli bir tatil yaşatmak için hazır beklemektedir. Tesis içerisindeki harcamalarınızı ve tesis konaklama ücretinizi

Kurtop Apart Pansiyon hakkında daha detaylı bilgiye iletişim formu yardımı ile ulaşabilirsiniz.

ÖNEMLİ BİLGİLER
KAPAT

Sitemiz Pansiyonlar ile pansiyon arayanları buluşturan elektronik pansiyon rehberidir. Kayıtlı tüm tesisler için “Mesaj gönder” butonunu ile mesaj gönderebilir, hizmet satın alan tesislere ise doğrudan telefonla ulaşabilirsiniz. Web sitemiz Turizm acentesi değildir. Aracılık yapmaz ve komisyon talep etmez. Tüm tesisler ile doğrudan iletişim kurmanızı sağlar.