GÜNEŞ MOTEL - AVŞA ADASI
| Motel Balıkesir / Avşa Adası
Motelimiz
Motelimiz Motelimiz 3 Kişilik Mutfaklı Odamız Motelimiz ve Bahçesi 3 Kişilik Mutfaklı Odamız 3 Kişilik Mutfaklı Odamız 3 Kişilik Mutfaklı Odamız 3 Kişilik Mutfaklı Odamızın Banyosu 3 Kişilik Mutfaklı Odamız Motelimiz ve Bahçesi 3 Kişilik Mutfaklı Odamız 3 Kişilik Mutfaklı Odamızın Banyosu 3 Kişilik Mutfaklı Odamız 3 Kişilik Mutfaklı Odamız 3 Kişilik Mutfaklı Odamız 3 Kişilik Mutfaklı Odamız 3 Kişilik Mutfaklı Odamız 3 Kişilik Mutfaklı Odamızın Bahçe Balkonu 3 Kişilik Mutfaklı Odamızın Banyosu Motelimiz ve Bahçesi Deniz Manzaralı Teras Restaurant Deniz Manzaralı Teras Restaurant Deniz Manzaralı Teras Restaurant Deniz Manzaralı Teras Restaurant
  • 20 mt
  • 20 mt
  • Merkezi Konumda
GÜNEŞ MOTEL

Güneş Pansiyon, sessiz ve sakin ortamı ile Avşa Adası'nda size ruhunuzu dinlendiricek bir tatil sunuyor. Avşa'da köklü bir işletme olan Güneş Motel'de tatilinizi doğal ve yeşillikler içinde geçirebilirsiniz.

Güneş Motel, Haziran ve Eylül aylarında indirimli fiyatlar sunuyor. Motelde fiyatlar tesisin doluluk durumuna göre değişiklik gösterebiliyor.

BALIKESİR MARMARA bölgesinde tatil yapabileceğiniz bu Motel, denize 20 metre, en yakın merkeze 0 metre uzaklıkta ve denize girebileceğiniz en yakın plaja 20 metre mesafededir.

Tesis kapasitesi 28 oda, 75 yatakolarak belirtilmiştir. Güneş Motel için tesise giriş saati 13:00 ve tesisten çıkış saati 11:00 olarak belirlenmiştir. Tesis 20-05-2018 ve 15-10-2018 tarihleri arasında açıktır ve siz konuklarına keyifli bir tatil yaşatmak için hazır beklemektedir. Tesis içerisindeki harcamalarınızı ve tesis konaklama ücretinizi Kredi Kartı, Nakit ile ödeme imkanlarına sahipsiniz.

Güneş Motel hakkında daha detaylı bilgiye iletişim formu yardımı ile ulaşabilirsiniz.

ÖNEMLİ BİLGİLER
  • Giriş Saati
    13:00
  • Çıkış Saati
    11:00
KAPAT

Sitemiz Pansiyonlar ile pansiyon arayanları buluşturan elektronik pansiyon rehberidir. Kayıtlı tüm tesisler için “Mesaj gönder” butonunu ile mesaj gönderebilir, hizmet satın alan tesislere ise doğrudan telefonla ulaşabilirsiniz. Web sitemiz Turizm acentesi değildir. Aracılık yapmaz ve komisyon talep etmez. Tüm tesisler ile doğrudan iletişim kurmanızı sağlar.