YÜREKLİ APART OTEL - AVŞA ADASI
| Apart Otel Balıkesir / Avşa Adası
Apart Otelimiz
Apart Otelimiz Apart Otelimiz Apart Otelimiz Apart Otelimizin Girişi Lobimiz Cafemiz Cafemiz Suit Oda Günışığı Suit Oda Günışığı Balkonu Suit Oda Günışığı Banyosu Suit Oda Tuana Suit Oda Tuana Suit Oda Tuana Balkonu Suit Oda Tuana Banyosu Suit Oda Yakamoz Suit Oda Yakamoz Suit Oda Yakamoz Balkonu Suit Oda Yakamoz Banyosu Suit Oda Leylak Suit Oda Leylak Suit Oda Leylak Suit Oda Leylak Banyosu 2 Kişilik Odamız 2 Kişilik Odamız 2 Kişilik Odamızın Banyosu 4 Kişilik Odamız 4 Kişilik Odamız 4 Kişilik Odamız 4 Kişilik Odamızın Balkonu 4 Kişilik Odamızın Banyosu Çift Kişilik Odamız Çift Kişilik Odamız Çift Kişilik Odamız Çift Kişilik Odamızın Banyosu 3 Kişilik Odamız 3 Kişilik Odamız 3 Kişilik Odamız 3 Kişilik Odamızın Balkonu 3 Kişilik Odamızın Banyosu Yürekli Lüks Daire Yürekli Lüks Daire Yürekli Lüks Daire Yürekli Lüks Daire Yürekli Lüks Daire Yürekli Lüks Daire Yürekli Lüks Daire Yürekli Lüks Daire Yürekli Lüks Daire Yürekli Lüks Daire Mutfağı Yürekli Lüks Daire Balkonundan Manzara Yürekli Lüks Daire Banyosu Yürekli Lüks Daire Banyosu
  • 20 mt
  • 20 mt
  • Merkezi Konumda
YÜREKLİ APART OTEL

Yürekli Motel, Avşa’nın merkezinde 1982 yılından beri konaklama hizmeti veren tecrübeli bir aile işletmesi.

Motelde 20 adet oda mevcut. Bu odalardan onbeşi standart, dördü suit şeklinde.

Avşa iskelesine 5 dakika yürüme uzaklığında bulunan Yürekli Motel, denize ise 20 metre mesafede.

BALIKESİR MARMARA bölgesinde tatil yapabileceğiniz bu Apart Otel, denize 20 metre, en yakın merkeze 0 metre uzaklıkta ve denize girebileceğiniz en yakın plaja 20 metre mesafededir.

Tesis kapasitesi 20 oda, 45 yatakolarak belirtilmiştir. Yürekli Apart Otel için tesise giriş saati 13:00 ve tesisten çıkış saati 11:00 olarak belirlenmiştir. Tesis 01-01-2018 ve 01-01-2018 tarihleri arasında açıktır ve siz konuklarına keyifli bir tatil yaşatmak için hazır beklemektedir. Tesis içerisindeki harcamalarınızı ve tesis konaklama ücretinizi Kredi Kartı, Nakit ile ödeme imkanlarına sahipsiniz.

Yürekli Apart Otel hakkında daha detaylı bilgiye iletişim formu yardımı ile ulaşabilirsiniz.

ÖNEMLİ BİLGİLER
  • Giriş Saati
    13:00
  • Çıkış Saati
    11:00
KAPAT

Sitemiz Pansiyonlar ile pansiyon arayanları buluşturan elektronik pansiyon rehberidir. Kayıtlı tüm tesisler için “Mesaj gönder” butonunu ile mesaj gönderebilir, hizmet satın alan tesislere ise doğrudan telefonla ulaşabilirsiniz. Web sitemiz Turizm acentesi değildir. Aracılık yapmaz ve komisyon talep etmez. Tüm tesisler ile doğrudan iletişim kurmanızı sağlar.