ERDOĞAN APART - AVŞA ADASI
| Pansiyon Balıkesir / Avşa Adası
  • 150 mt
  • 150 mt
  • Merkezi Konumda
ERDOĞAN APART

Avşa'da bulunan Erdoğan Apart'ın ev anlayışındaki, geniş apart dairelerinde aileniz ya da arkadaşlarınızla birlikte 4 kişiye kadar konaklayabilirsiniz. 

Otel bünyesinde 2 adet suit oda mevcut. Bu odalar aileler için oldukça uygun. Ebeveyn odaları ayrı olacak şekilde tasarlanmıştır. Apart, denize sadece 25 metre mesafede.

Avşa Adası Otelleri ve apartları arasında kalitesiyle her daim yerini koruyan Erdoğan Apart, Haziran ve Eylül aylarında yapmış olduğu indirimlerle de uygun bir tatil geçirebilmeniz için olanak sağlıyor.

Balıkesir Marmara bölgesinde tatil yapabileceğiniz bu Pansiyon, denize 150 metre, en yakın merkeze 0 metre uzaklıkta ve denize girebileceğiniz en yakın plaja 150 metre mesafededir.

Tesis kapasitesi 2 oda, 10 yatakolarak belirtilmiştir. Erdoğan Apart için tesise giriş saati 13:00 ve tesisten çıkış saati 11:00 olarak belirlenmiştir. Tesis 01-01-2018 ve 01-01-2018 tarihleri arasında açıktır ve siz konuklarına keyifli bir tatil yaşatmak için hazır beklemektedir. Tesis içerisindeki harcamalarınızı ve tesis konaklama ücretinizi Kredi Kartı, Nakit ile ödeme imkanlarına sahipsiniz.

Erdoğan Apart hakkında daha detaylı bilgiye iletişim formu yardımı ile ulaşabilirsiniz.

ÖNEMLİ BİLGİLER
  • Giriş Saati
    13:00
  • Çıkış Saati
    11:00
KAPAT

Sitemiz Pansiyonlar ile pansiyon arayanları buluşturan elektronik pansiyon rehberidir. Kayıtlı tüm tesisler için “Mesaj gönder” butonunu ile mesaj gönderebilir, hizmet satın alan tesislere ise doğrudan telefonla ulaşabilirsiniz. Web sitemiz Turizm acentesi değildir. Aracılık yapmaz ve komisyon talep etmez. Tüm tesisler ile doğrudan iletişim kurmanızı sağlar.