CANE APART MOTEL - AVŞA ADASI
| Motel Balıkesir / Avşa Adası
Cane Apart Motel
Cane Apart Motel Cane Apart Motel Girişi Reception Reception Reception 2 Kişilik Mutfaklı Odamız 2 Kişilik Mutfaklı Odamız 2 Kişilik Mutfaklı Odamız 2 Kişilik Mutfaklı Odamız 2 Kişilik Mutfaklı Odamızın Banyosu 1+1 3 Kişilik Mutfaklı Odamız 1+1 3 Kişilik Mutfaklı Odamız 1+1 3 Kişilik Mutfaklı Odamız 1+1 3 Kişilik Mutfaklı Odamızın Banyosu Çift Kişilik Mutfaklı Odamız Çift Kişilik Mutfaklı Odamız Çift Kişilik Mutfaklı Odamızın Banyosu Çift Kişilik Odamız Çift Kişilik Odamız Çift Kişilik Odamız Çift Kişilik Odamızın Banyosu
  • 80 mt
  • 80 mt
  • 400 mt
CANE APART MOTEL

Odalarımızda televizyon, internet, klima, banyo ve tuvalet standart olarak sunuluyor. Motelimiz yeni tadilat görmüş olup, yataklar, çarşaflar, ergonomik yastıklar ve perdeler sıfır ürünlerdir 

BALIKESİR MARMARA bölgesinde tatil yapabileceğiniz bu Motel, denize 80 metre, en yakın merkeze 400 metre uzaklıkta ve denize girebileceğiniz en yakın plaja 80 metre mesafededir.

Tesis kapasitesi 20 oda, 55 yatakolarak belirtilmiştir. Evcil hayvanlar kabul edilmektedir. Cane Apart Motel için tesise giriş saati 13:00 ve tesisten çıkış saati 11:00 olarak belirlenmiştir. Tesis 30-04-2018 ve 30-09-2018 tarihleri arasında açıktır ve siz konuklarına keyifli bir tatil yaşatmak için hazır beklemektedir. Tesis içerisindeki harcamalarınızı ve tesis konaklama ücretinizi Kredi Kartı, Nakit ile ödeme imkanlarına sahipsiniz.

Cane Apart Motel hakkında daha detaylı bilgiye iletişim formu yardımı ile ulaşabilirsiniz.

ÖNEMLİ BİLGİLER
  • Giriş Saati
    13:00
  • Çıkış Saati
    11:00
KAPAT

Sitemiz Pansiyonlar ile pansiyon arayanları buluşturan elektronik pansiyon rehberidir. Kayıtlı tüm tesisler için “Mesaj gönder” butonunu ile mesaj gönderebilir, hizmet satın alan tesislere ise doğrudan telefonla ulaşabilirsiniz. Web sitemiz Turizm acentesi değildir. Aracılık yapmaz ve komisyon talep etmez. Tüm tesisler ile doğrudan iletişim kurmanızı sağlar.