BORTAÇİNA MOTEL - AVŞA ADASI
| Motel Balıkesir / Avşa Adası
Motelimiz
Cafemiz Bahçede Kafemiz Bahçe Manzaralı Cafemiz Resepsiyon Teras Kat Odalarımızın Salonu Teras Odalarımızın Mutfağı Balkon Keyfi Tek Kişilik Odalarımız Üç Kişilik Odalarımız Üç Kişilik Odalar Üç Kişilik Odalarımızdan Bir Görünüm Çift Kişilik Odalarımız Çift Kişilik Odalarımızın Lavabosu
  • 30 mt
  • 30 mt
  • Merkezi Konumda
BORTAÇİNA MOTEL

Bortaçina Motel, Avşa'nın en güzel plajlarından biri olan Angali plajına 50 metre mesafede yer alıyor. Çevresi yeşilliklerle dolu, kendi halinde sakin bir tatil için ideal bir tesis. 2012 yılı açılmış olan Bortaçina Motel yeni mobilyaları ile oda+kahvaltı şeklinde hizmet veriyor.

BALIKESİR MARMARA bölgesinde tatil yapabileceğiniz bu Motel, denize 30 metre, en yakın merkeze 0 metre uzaklıkta ve denize girebileceğiniz en yakın plaja 30 metre mesafededir.

Tesis kapasitesi 23 oda, 60 yatakolarak belirtilmiştir. Bortaçina Motel için tesise giriş saati 13:00 ve tesisten çıkış saati 11:00 olarak belirlenmiştir. Tesis 20-05-2018 ve 30-09-2018 tarihleri arasında açıktır ve siz konuklarına keyifli bir tatil yaşatmak için hazır beklemektedir. Tesis içerisindeki harcamalarınızı ve tesis konaklama ücretinizi Kredi Kartı, Nakit ile ödeme imkanlarına sahipsiniz.

Bortaçina Motel hakkında daha detaylı bilgiye iletişim formu yardımı ile ulaşabilirsiniz.

ÖNEMLİ BİLGİLER
  • Giriş Saati
    13:00
  • Çıkış Saati
    11:00
KAPAT

Sitemiz Pansiyonlar ile pansiyon arayanları buluşturan elektronik pansiyon rehberidir. Kayıtlı tüm tesisler için “Mesaj gönder” butonunu ile mesaj gönderebilir, hizmet satın alan tesislere ise doğrudan telefonla ulaşabilirsiniz. Web sitemiz Turizm acentesi değildir. Aracılık yapmaz ve komisyon talep etmez. Tüm tesisler ile doğrudan iletişim kurmanızı sağlar.